• info@beylerafrica.com
  • +256 760 725 047- +256 767 788 783 - +256 393 247 149
  • TR / EN / UG
News Photo

NİJERYA BÜYÜKELÇİLİĞİ ZİYARETİ

Nijerya Büyükelçimiz sayın Ahmet Melih Ulueren, şirket yöneticilerimizi Nijerya Büyükelçiliğimizde kabul etti. Şirketimizin ilgilendiği iş alanlarıyla ilgili olarak Nijerya’da yapılabilecek işlerle ilgili Şirketimize çok önemli bilgiler veren, önerilerde bulunan ve Nijerya konusunda tüm deneyimlerini bizimle paylaşan sayın Büyükelçimiz, konukseverliği, nezaketi ve Nijerya Üst Düzey Devlet Yöneticileri ve halkıyla olan saygın ve içten ilişkileriyle, bölgeye olan hakimiyetiyle heyetimizi çok mutlu etti.
Bilgi dağarcığı, deneyimi ve Nijerya da kurduğu çok özel ilişkileri nedeniyle Şirketimize ve tüm Türk firmalarına yol gösteren sayın Büyükelçimize, Ülkemize olan değerli hizmetlerinin bundan sonraki süreçtede uzun soluklu sürmesi dileklerimizle çok teşekkür ediyoruz.

Büyükelçimizle görüşmeden sonra Group CEO’ muz Dr. Hulusi Söğütlü düşüncelerini ifade ederken ‘’Uzun zamandan beri özlediğimiz ve görmeyi arzuladığımız, birçok özelliği şahsında barındıran, Ülkemizin bayrağını ve onurunu her alanda yücelten, Ülkesine, bayrağına ve Atatürk ilkelerine bağlı bir Büyükelçiyle tanışmaktan kendim ve Ülkem adına onur duydum’’ diyerek izlenimlerini aktardı.
Sayın Büyükelçimize ve genç, dinamik ekibine tekrar konukseverliği ve rehberliği için teşekkür ediyoruz

BU HABERİ PAYLAŞ

YORUM İÇERİĞİ

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.