• info@beylerafrica.com
  • 0090 312 242 2441-00256 767 788 783
  • TR / EN / UG
News Photo

TÜRK PARLEMENTERLER HEYETİ UGANDA ZİYARETİ

Beyler Group tarafından koordine edilen programla, Uganda Devlet Başkanı Sayın Yoweri MUSEVENİ tarafından Uganda’ya davet edilen Türkiye Uganda parlementolar arası dostluk grubu başkanı Sayın Nevzat Ceylan başkanlığında ki Türk parliemento Heyeti, Uganda da Beyler Group Africa Koordinatörü Arthur Taremwa ve Devlet Başkanlığı ekibi tarafından karşılandı.
Uganda Devlet Başkanı Sayın Yoweri MUSEVENİ' nin Parti Kongresine katılmak üzere Uganda da bulunan Türk Parlementer Heyetinde Ankara Milletvekili ve Türkiye Uganda Parlementolar arası Dostluk Grubu Başkanı Ankara Milletvekili Nevzat CEYLAN, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN, Mersin Milletvekili  Ali Cumhur TAŞKIN, Ankara Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner CAN, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Danışmanı Derya ŞAHİN bulunmaktadır. Türk Parlementerleri onuruna Uganda Devlet Başkanı Yoweri MUSEVENİ tarafından özel bir resepsiyon düzenlenecektir.

Bu görüşmenin Türkiye Uganda ilişkilerinin daha çok gelişmesi açısından çok yararlı olacağını umut ediyoruz. Beyler Group Afrika adına tüm Parlemento Üyelerimize hoşgeldiniz diyoruz.

Beyler Group tarafından organize edilen ve 4 Şubat’ ta Türk iş insanlarını Uganda da kabul edecek olan Uganda Devlet Başkanı Yoweri MUSEVENİ' ye Türkiye ile ilişkilerin daha da iyi olması için gösterdiği çabadan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu ziyaretlerin Ülkelerimiz arasında ki her türlü işbirliği ve dostluğun gelişimi konusunda yeni Ufuk’lar açacağını umut ediyoruz

BU HABERİ PAYLAŞ

YORUM İÇERİĞİ

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.