• info@beylerafrica.com
  • 0090 312 242 2441-00256 767 788 783
  • TR / EN / UG

SAĞLIK YATIRIMLARI VE MEDİKAL HİZMETLER

BEYLER GROUP bünyesinde yer alan BEYLER SAĞLIK, kendi yaptığı uluslararası sağlık projeleri, anahtar teslimi hastane projeleri, medikal ekipman, cihaz, demirbaş ve sarf malzemesi sağlanması gibi hizmetler yanında, Ambulans Uçak Hizmeti, Sağlık Turizmi ile ilgili hizmetler sunmaktadır. Ayrıca Sağlık sektöründeki kurum ve kuruluşlara sağlık danışmanlığı hizmeti vermektedir.

BİLİŞİM HİZMETLERİ VE SİBER GÜVENLİK

BEYLER GROUP, Bilişim ve Siber Güvenlik konularında kendi ekibi ve partnerleriyle birlikte uluslararası her türlü yapıyı kurabilme özelliğini göstermektedir.

SAVUNMA SANAYİ VE TESİS GÜVENLİĞİ

BEYLER GROUP, Savunma Sanayi ile ilgili olarak birçok alanda farklı çözüm alternatifleri ve yazılımlar geliştirmiştir.
BEYLER GROUP, Savunma Sanayinde gerekli olan silah, mühimmat ve teçhizatların sağlanması konusunda Uluslararası partnerleriyle işbirliği içerisinde gerekli tüm hizmetleri vermektedir.

FİNANS HİZMETLERİ, ULUSLARARASI HİBELER VE FİNANS DESTEKLERİ

BEYLER GROUP, Şirketlere Ulusal ve Uluslararası finans çözümleri sunmaktadır. Ayrıca Ulusal ve Uluslararası hibe projeleri yaparak Kurum ve Kuruluşların bu desteklerden yararlanması için gerekli hizmetleri sağlamaktadır.

ULUSLARARASI DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

BEYLER GROUP, Ulusal ve uluslararası düzeyde, Sağlık, Bilişim, Savunma ve finans alanlarında aynı zamanda Danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır

İTHALAT VE İHRACAT

TÜRKİYE' Yİ VE TÜM DÜNYAYI AFRİKA' YA GETİRİYORUZ

KORUYUCU ÜRÜNLERİN ÜRETİMİ

Bakteri ve Virüslere karşı koruyucu ekipmanlar üretmekteyiz

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.