• info@beylerafrica.com
  • 0090 312 242 2441-00256 767 788 783
  • TR / EN / UG

KORUYUCU ÜRÜNLERİN ÜRETİMİ

Covi9 19 pandemisinin başlamasıyla birlikte, tüm koruyucu ürün ve ekipmanların üretimine başladık. 2020' nin ilk çeyreğinde başladığımız üretime, kapasitemizi sürekli artırarak ve farklı ürünler ekleyerek devam etmekteyiz. Farklı illerde birçok fabrika da üretim yaparak ilk elden sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

KORUYUYUCU ÜRÜNLERİMİZ:

1-MEDİKAL MASKE

2- KORUYUCU TULUM

3- CERRAHİ ÖNLÜK

4- EL VE YÜZEY DEZENFEKTANLARI

5- DEZENFEKTAN MENDİLLER

6- SİPERLİK

7- TEK KULLANIMLIK OTEL EKİPMANLARI

 

1-MEDİKAL MASKE

Medikal Koruyucu Maskeler farklı şekllerde üretilmektedir. 

a- Medikal Maske- 3 katlı:

Günlük yaşamda daha çok kullanılmaktadır. İçerisinde bakteri ve virüse karşı koruyuculuğu sağlayan özel filtre bulunmaktadır. 

b- Medikal Maske FFP2 (ventilli ve ventilsiz):

Profesyonel amaçlı kullanım için tercih edilmektedir. İçerisinde bulunan özel filtre ve kumaş özelliği nedeniyle üst düzey koruma sağlamaktadır. Bu maske türlerinde istendiğinde havalandırmayı kolaylaştıran ventil kullanıabilmektedir.

c- Medikal Maske FFP3 (ventilli ve ventilsiz):

Profesyonel amaçlı kullanım için tercih edilmektedir. İçerisinde bulunan iki katlı özel filtre ve kumaş özelliği nedeniyle üst düzey koruma sağlamaktadır. Hastane çalışanları için en üst seviye de koruma özelliği mevcuttur. Bu maske türlerinde istendiğinde havalandırmayı kolaylaştıran ventil kullanıabilmektedir.

d- Medikal Maske KN95:

Profesyonel amaçlı kullanım için tercih edilmektedir. İçerisinde beş katman bulunmaktadır. Koruyuculuğu  çok üst düzeydedir.İki katlı özel filtre ve üç katlı özellikli kumaş içermesi nedeniyle üst düzey koruma sağlamaktadır. Hastane çalışanları için en üst seviye de koruma özelliği mevcuttur. 

e- Medikal Maske Nano Teknoloji:

Üretiminde kullanılan Nano teknoloji nedeniyle, koruyuculuğu yanında yıkanabilme özelliği mevcuttur. 50 kere yıkama yapılabilmektedir. Bu maskelerde istendiğinde her türlü baskı yapılabilmektedir. 

f- Medikal Maske Desenli: 

Her türlü farklı desen yapılabilen bu maskeler çocuklar için çok cazip olmaktadır. Her türlü resim, desen ve baskı yapılabilme olanağı nedeniyle tercih edilmektedir.

 

2- KORUYUCU TULUM

Sağlık çalışanları için artık zorunlu hale gelen Koruyucu Tulum, nefes alabilen özellikte lamine kumaştan üretilmektedir. Farklı gramajlarda alternatifler mevcuttur. İstendiğinde dikiş yerlerinin kapatılarak daha yüksek koruyuculuk sağlayan Şerit uygulaması tarafımızdan yapılmaktadır. Koruyucu Tulumla birlikte ayak koruması üretimi de devam etmektedir.

 

3- CERRAHİ ÖNLÜK

40 gram SMS kumaştan üretilmektedir.İstenilen renk alternatifleri mevcuttur. Uluslararası tüm Standartları içermektedir. Cerrahi Önlük standart SMS kumaş yanında farklı modellerde üretilebilmektedir. (Lamine Cerrahi Önlük, Lamine Kaplama Cerrahi Önlük, Biyeli Cerrahi Önlük, SSMMS Cerrahi Önlük).

 

4- EL VE YÜZEY DEZENFEKTANLARI

Artık günlük yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası olan El Dezenfektanları %70 Alkol içeren veya Alko içermeyen Klordioksit olarak üretilmektedir. 100 cc, 250 cc, 500 cc, 1  LT, 5 LT ambalajlarda üretimini yaptığımız El dezenfektanları istenirse renlendirilebilmekte ve içine parfüm eklenebilmektedir.

 

5- DEZENFEKTAN MENDİLLER

Çeşitli kategorilerde ve boyutlarda üretimini yaptığımız Dezenfektan Mendiller, farkılı ambalajlarda kullanıma sunulmaktadır.

 

6- SİPERLİK

Yüz Koruyucu Siperlik, PVC ve Polikarbon malzemelerden üretilmektedir. Çeşitli modellerde ve renklerde üretimini yaptığımız Yüz Koruyucu Siperlikler hizmetinize sunulmuştur.

 

7- TEK KULLANIMLIK OTEL EKİPMANLARI

Set olarak veya tekli olarak hizmete sunulan Tek Kullanımlık Otel Ekipmanları, artık yaşamımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Vücüt Havlusu, El Havlusu, Ayak Havlusu, Çarşaf, Nevresim, Terlik, Şezlong Örtüsü olarak üretimini yaptığımız tek kullanımlık ürünler, kullanım avantajı, konforu ve hijyen sağlaması yanında ekonomik olması nedeniyle de tüm yaşam alanlarımızda kullanılmaktadır.

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.