• info@beylerafrica.com
  • 0090 312 242 2441-00256 767 788 783
  • TR / EN / UG

BEYLER GROUP bünyesinde faaliyet göstermekte olan BEYLER AFRİKA, yaklaşık 30 yıllık bir deneyimin sonucu olarak kurulmuştur. Temel uğraş alanları Sağlık, Bilişim, Savunma, Finans ve Danışmanlık olarak belirlenmiştir. BEYLER GROUP büyümesini Türkiye dışında ki ülkelerde de sürdürürken, Türkiye Cumhuriyeti' nin politikaları doğrultusunda Afrika' ya olan özel ilgi göstererek, Afrika genelinde yerelleşme çalışmaları başlatmıştır. Afrika da başlayan çalışmaların ilk sonucu olarak Uganda' nın Başkenti Kampala da BEYLER AFRİKA kurulmuştur. 

BEYLER AFRİKA' nın Doğu Afrika yapılanması devam ederken, BEYLER AFRİKA Nijerya ve Gana özelinde de yerelleşme çalışmaları başlatmıştır.

Hizmet Verdiği firmaların kurum kültürünü ve ihtiyaçlarını algılaması, hizmet verdiği sektöre özel çalışmalar sonucu elde edilen bilgi birikimi, kaliteli hizmet sağlamadaki konsantrasyonu, doğru saptama ve şeffaflık uygulaması, kapsamlı ve hızlı araştırma anlayışı, farklı açılardan analiz etme kapasitesi, yenilikçi olma ve yeni yollar yaratabilme yeteneği, yöresel ve küresel bilgileri birlikte kullanabilme becerisi ile BEYLER AFRİKA rakiplerinden farkını ortaya koymakta ve rakiplerinden önde gelmektedir.

 

BEYLER AFRİKA tarafından sunulan hizmetler altı ana başlık altında toplanmıştır;

1. SAĞLIK DANIŞMANLIĞI VE MEDİKAL HİZMETLER

 

2. BİLİŞİM HİZMETLERİ VE SİBER GÜVENLİK

 

3. SAVUNMA SANAYİ VE TESİS GÜVENLİĞİ

 

4. FİNANS HİZMETLERİ, ULUSLARARASI HİBELER VE FİNANS DESTEKLERİ

 

5. DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

 

6. İTHALAT VE İHRACAT

 

 

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.