• info@beylerafrica.com
  • +256 760 725 047- +256 767 788 783 - +256 393 247 149
  • TR / EN / UG
News Photo

DEİK & EAEA & BEYLER GROUP TÜRKİYE PROGRAMI

DEİK & EAEA & BEYLER TARAFINDAN ORTAK OLARAK DÜZENLENEN DOĞU AFRİKA HEYETİNİN TÜRKİYE PROGRAMI 20 EKİMDE ANKARA' DAN BAŞLAYACAK.

DEİK, Doğu Afrika İş İnsanları Konseyi (EAEA) ve Beyler Group tarafından ortak olarak düzenlenen ve Doğu Afrika Heyetinin Ankara' ya gelişiyle başlayacak olan Türkiye Seyahati ve iş görüşmeleri 20 Ekim de başlayacak.

Doğu Afrika Ülkelerinden seçilmiş bulunan 20 kişilik bir iş insanı heyetinin Türkiye' ye yapacakları iş seyahati Ankara' dan başlayacak. Heyetin Ankara da yapacağı görüşmeler 2 gün sürecek.  Heyet Ankara da iki gün konakladıktan sonra, hızlı trenle Konya' ya geçecek ve Konya Ticaret Odası' nın organize ettiği görüşmelerle devam edecek.

Heyet 2 gün konya da görüşmeler yaptıktan sonra, Bursa' ya hareket edecek. 

Bursa Organize Sanayi Bölgesi İş İnsanları (BOSİAD) tarafından planlanan görüşmeler 1 gün sürecek ve Heyet Bursa da 1 gün konakladıktan sonra, İstanbul üzerinden tekrar Uganda' ya dönüş yapacak

Görüşmelerin Türkiye ve Doğu Afrika Ülkeleri açısından son derece dostane ve verimli geçmesini diliyoruz. KOnuklarımıza şimdiden hoşgeldiniz diyoruz. Bu Organizasyonun gerçekleştirilmesi için her türlü çabayı gösteren DEİK Uganda İş Konseyi Başkanı Ercan ATA' ya ve Doğu Afrika İş İnsanları Konseyi (EAEA) İş Geliştirme Başkanı Tony WAMALA' ya özellikle teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

BU HABERİ PAYLAŞ

YORUM İÇERİĞİ

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.