• info@beylerafrica.com
  • +256 760 725 047- +256 767 788 783 - +256 393 247 149
  • TR / EN / UG
News Photo

DOĞU AFRİKA İŞ İNSANLARI KONSEYİ ANKARA ZİYARETİ

DEİK, DOĞU AFRİKA İŞ İNSANLARI KONSEYİ  (EAEA) VE BEYLER GROUP TARAFINDAN DÜZENLENEN TÜRKİYE İŞ SEYAHATİ ANKARA TİCARET ODASI ZİYARETİYLE BAŞLADI.

Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel BARAN'ın davetiyle organize edilen ve Ankara Ticaret Odası Dış İlişkiler ve  Dış Ticaret Müdürü sayın Ferhat AKYÜZ' ün evsahipliğinde gerçekleşen ziyarette iki Ülke arasındaki ticari işbirliği fırsatları değerlendirildi. Türkiye ve Uganda arasında, doğru ticari işbirliklerinin kurulabilmesi için yapılması gerekenler tüm ayrıntılarıyla konuşuldu. İki Ülke arasında dostluk ve ticari ilişkilerin daha verimli olabilmesi için Doğu Afrika İş İnsanları Konseyi ve Ankara Ticaret Odası arasında ilişkilerin daha fazla geliştirilmesine karar verildi. Bu tür toplantıların ve ziyeretlerin sıklaştırılması, Uganda' ya Türk İş adamları tarafından bir iş seyahati planlanması ve bu organizasyonun DEİK, Ankara Ticaret Odası, Doğu Afrika İş İnsanları Konseyi ve Beyler Group tarafından organize edilmesi için gerekli çalışmaların yapılması konusunda fikir birliğine varıldı.

Ankara Ticaret Odası Başkanı Sayın Gürsel BARAN ve Ankara Ticaret Odası Dış İlişkiler ve Dış Ticaret Müdürü sayın Ferhat AKYÜZ' e ev sahipliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

BU HABERİ PAYLAŞ

YORUM İÇERİĞİ

Deneyimlerimizden ve ilişkilerimizden yararlanmak istermisiniz.